KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14996137
nr 1499 6137
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Tusch, "Leverera bultarna i den ihåliga eken Torsdagnatt kl. 24. 00" signerad. Bildmått: 18x11 cm, yttermått inklusive ram: 36x27 cm
måndag 31 oktober 2022
kl 19:01:28
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg